Kokios yra ūselių elektroepiliacijos ypatybės?

ūselių šalinimas lazeriu

Ant stipriosios lyties veidų auga ūsai ir barzdos, tačiau moterų veiduose gali atsirasti augmenija viršutinės lūpos ir smakro srityje. Kadaise moterys su barzda buvo labai paklausios cirke, tačiau šiuolaikinės moterys nenori visuomenėje pasirodyti su ūsais ir barzdomis, o kai apatinėje veido dalyje atsiranda augmenija, jos ateina į grožio salonus, kur gali užsisakyti tokią procedūrą kaip ūsų elektroepiliacija ar ūselių šalinimas lazeriu. Reikėtų pažymėti, kad ši procedūra draudžiama žmonėms, sergantiems herpesu, diabetu, infekcinėmis patologijomis ir kai kuriomis kitomis problemomis.

Kaip vyksta procedūra?

Elektrolizei atlikti grožio salono darbuotojas po kliento oda įsmeigia adatą-elektrodą, į kurį nukreipiamas nedidelis srovės įkrovimas. Jos metu pakyla temperatūra prie folikulo pagrindo ir plauko folikulas sunaikinamas. Šios procedūros metu per lūpą išaugę plaukeliai nukrenta, tačiau maždaug po penkių – septynių dienų iš kitų, nepažeistų folikulų išaugs nauji. Be adatos, ūseliams pašalinti nuimti galima naudoti ir pincetą. Prieš įsmeigiant adatą, viršutinės lūpos sritis ištepama anestezuojančiu kremu.

Kokie ūselių šalinimo lazeriu rezultatai?

Dėl kruopščiai atliktos elektrolizės ūseliai nukrenta nuo viršutinės lūpos. Bet, deja, vienkartinė elektrolizė virš viršutinės lūpos ir ant smakro dažniausiai tik pašalina išaugusią augaliją, bet netrukdo jai ataugti po kelių dienų. Todėl tokią procedūrą, kaip ūsų elektrolizė, teks kartoti daug kartų, naikinant atgimstančius veliozinius plaukus, kol baigsis apatinės veido dalies plaukų folikulų atsargos. Srovės stiprumas sunaikins bet kokios spalvos ir tipo plaukelius – plonus, storus, šviesius, tamsius, pilkus.

Po pirmo seanso plaukai auga rečiau, nes pašalinama apie 20% dangos. Priklausomai nuo plaukų augimo standumo ir tankio, nustatomas procedūrų skaičius, jos atliekamos kas 1-2 savaites. Plaukų slinkimas vyksta zoniškai, atskirose odos vietose, todėl daugelis klientų skundžiasi, kad net po kelių procedūrų nemato pastebimo rezultato. Visiškas probleminės zonos nuplikimas pastebimas tik po 4-6 mėnesių (plius minus kelių savaičių), viską lemia individualios savybės. Po šio laiko gali išaugti pavieniai ploni ir šviesūs plaukeliai, kuriuos lengva pašalinti pincetu ar siūlu.

Odos priežiūra po procedūros

Po plaukų šalinimo elektros srove pirmas dešimt dienų nereikėtų eiti į vonią ar sauną, nesimaudyti karštoje vonioje ir degintis paplūdimyje ar soliariume, naudinga pasitepti raminančiu kremu, balzamu. į gydymo vietą.

Pasekmės

Rezultatas labai priklauso nuo paties paciento ir jo sąmoningo požiūrio į procedūrą. Iš anksto informuodamas apie savo sveikatos problemas ir reakcijas į vaistus, klientas apsisaugos nuo galimų komplikacijų. Bendros pasekmės visiems pacientams:

 • odos paraudimas;
 • dėmių susidarymas;
 • dilgčiojimo pojūtis procedūros metu;
 • nedidelis patinimas ir deginimas po epiliacijos.

Šalutinis poveikis nudegimų forma dažniausiai atsiranda dėl neprofesionalaus požiūrio į verslą ir prastos kokybės įrangos: jie atsiranda, jei gydymas buvo atliktas per didelio dažnio srove. Jei pacientas reabilitacijos laikotarpiu nepaiso odos priežiūros, jam gresia randai ant veido dėl netinkamai gyjančių žaizdų ar įaugusių plaukelių. Amžiaus dėmių ir hematomų atsiradimą po elektrolizės lemia individualios odos ypatybės, jų pasitaiko, bet ne visada ir ne kiekvienam.

Elektroepiliacijos privalumai ir trukūmai

Argumentai prieš elektrolizę paprastai susideda iš kelių teiginių:

 • procedūros rezultatas beveik nepastebimas, jei prieš ją plaukeliai buvo šalinami kitais būdais – folikulai gali būti deformuoti, o elektrodas beveik neįkištas po oda;
 • visiškam plaukų šalinimui gali prireikti iki 30 seansų – kiekvienos procedūros metu apdorojamos tik aktyvūs plaukeliai;
 • sesija yra gana ilga, nes kiekvienas plaukas apdorojamas atskirai;
 • didelė kursų kaina

Šie argumentai liudija elektrolizės naudai:

 1. tinka bet kokio tipo plaukams ir odai;
 2. naudojamas plaukams šalinti bet kurioje veido ir kūno vietoje;
 3. po visiškai baigto kurso plaukai iškrenta beveik visiškai ir visam laikui.

Šaltinis: https://epil.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite