Kaip pasirinkti tinkamiausius prezervatyvus?

Gyvenime galime atsisakyti daug dalykų, tačiau seksas nėra vienas iš jų. Žinoma, kiekvienas mėgavimasis seksu toli gražu nereiškia, jog mes norime, kad viską vainikuotų nėštumas. Dažniausiai – priešingai. Tokiu atveju reikia pasirinkti kokybiškas kontraceptines priemones.

Dažniausiai linksniuojami yra sargiai, kurie apsaugo ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir lytiškai plintančių ligų ir net geba suteikti papildomą malonumo funkciją. Šiuo metu rinkoje galima atrasti net ir belateksinius sargius, kurie tinka alergiškiems asmenims.

durex intense

Prezervatyvai.net teikia labai plačią sargių pasiūlą, tokių kaip Durex Intense tad net ir išrankiausi klientai gali atrasti tai, kas jiems labiausiai tinka. Jeigu nežinote, kokius sargius pirkti, tuomet naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus ir tuo pačiu padės paprasčiau pasirinkti.

Tiesa, kad paieškos būtų bent kiek paprastesnės – mes taip pat pateiksime gaires. Galbūt jos labai abstrakčios, tačiau tikrai padės bent jau minimaliai suvokti, kaip ir kokius prezervatyvus pirkti, kad jie jums būtų naudingi.

Ieškant prezervatyvų rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus

1. KAINA

Daugeliui žmonių tai vienas iš prioritetinių veiksnių. Kaip jau minėjome, sargiai internetu kainuoja kur kas pigiau. Ypač tokiu atveju, jeigu perkate didesnį kiekį. Prezervatyvai.net prekiauja tik aukščiausios rūšies sargiais, kurie yra elektroni6kai patikrinti ir kurių efektyvumas siekia 99.9 procento.

2. FUNKCIJOS

Kol vieni prezervatyvai tik apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų arba neplanuoto nėštumo, tuo tarpu kiti geba suteikti ir papildomą malonumo funkciją. Vieninteliai sargiai tai geba, tad jeigu norite aštresnių, naujų pojūčių lovoje, tokiu atveju rekomenduojame įvertinti šią galimybę. Malonumas suteikimas tiek jai, tiek jam.

3. DIZAINAS

Šiuo metu siūlomi prezervatyvai skiriasi savo išvaizda ir net kvapais. Braškių kapas – tikras afrodiziakas. Išbandykite ir nepasigailėsite.

4. DYDIS

Perkant sargius reikia įvertinti dydžio galimybes. Labai dažnai sargiai plyšta vien todėl, kad pasirenkami prezervatyvai neatitinka reikalingo dydžio. To rezultatas – plyšęs prezervatyvas.

5. PIRKIMO VIETA

Egzistuoja daug skirtingų galimybių įsigyti prezervatyvus. Labiausiai rekomenduojamos specializuotos sekso prekių vietos.

6. FIRMA

Durex – geriausiai pasaulyje žinoma kompanija, kurios vardas siejamas su kokybe bei funkcionalumu. Nerekomenduojame pirkti visiškai negirdėtos kompanijos produkto. Gali būti, kad jų kokybė bus prasta. Plačiau pasiskaitykite apie gamintoją.

7. GALIOJIMO LAIKAS

Pirkdami sargius daug dėmesio skirkite galiojimo laikui. Jokiu būdu nenaudokite tų, kurie jau nebėra geri. Rezultatas – ligos arba vaikai.

8. MEDŽIAGA

Jeigu esate alergiškas lateksui – neskubėkite pirkti kitos apsaugos priemonės. Šiuo metu galima atrasti sargių, kurie pagaminti iš visai kitų medžiagų, tačiau jų nauda vistiek yra akivaizdi. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius gali pasiūlyti tai, kas labiausiai tinka.

Pabaigai

Pigūs prezervatyvai – nebūtinai blogas pasirinkimas. Jeigu ieškote kokybės už priimtiną kainą – prezervatyvai.net yra geriausias pasirinkimas.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Naujienos
Taip Pat Skaitykite