Pigus plaukų šalinimas lazeriu – kaip sutaupyti procedūroms?

pigus plaukų šalinimas lazeriu„Jūsų paslaugos nėra pigios, bet kokybė įsimenama ilgiau nei kaina“ – taip sako mūsų plaukų šalinimo salono klientai.

Suprantame, kodėl kokybiškas plaukų šalinimas lazeriu EPIL salone negali būti pigus ir kaip galite sutaupyti pinigų pasirinkę šį plaukų šalinimo būdą.

Iš ko susidaro plaukų šalinimo lazeriu kaina?

Paslaugos kaina priklauso nuo kelių komponentų.

  • Įrangos kaina. Diodas ir aleksandritas, labiausiai paplitę rinkoje, labai skiriasi kaina. Sertifikatai, pagal kuriuos įranga atitinka medicinos prietaisų techninius reglamentus, turi būti privalomi.
  • Dokumentas leidžia įsitikinti gamintojo garantuojama darbų kokybe, saugumu ir efektyvumu. Svetainėje ir salono socialinių tinklų puslapiuose būtina tiksliai nurodyti įrangos tipą, o ne „moderniausią ir efektyviausią“.
  • Eksploatacinės medžiagos. Reikšmingiausias šios pastraipos straipsnis – lempų, skirtų tam tikram blyksnių skaičiui (kiekvienas įrenginys yra skirtingas), keitimas. Kuo brangesnis įrengimas, tuo daugiau klientų salonas gali aptarnauti nekeisdamas eksploatacinių medžiagų. Kartu reikėtų atsižvelgti į pagrindinį kriterijų – procedūros efektyvumą.
  • Kiti vartojimo reikmenys yra antiseptikai, plaukų šalinimo gelis, raminamieji kremai. Jų taip pat galima įsigyti skirtingomis kainomis.
  • Taip pat vienkartinės lovatiesės sofoms, rankšluosčiai, mentelės, pirštinės – prietaisai, kurie yra būtini epiliacijos salono darbe.
  • Kambario nuoma. Miesto centre, vietoje su patogiu susisiekimo mazgu ar pakraštyje – kaina visada bus skirtinga. Tačiau net ir gyvenvietėse, kuriose kainos mažos, už elektrą, šilumą ir vandenį vis tiek moka salono savininkas.
  • Apmokantys darbuotojai. Turite suprasti, kad patirties ir patirties turintys kosmetologai ir gydytojai vertina laiką, investuotą į mokymus. Taigi atitinkami mokėjimo reikalavimai. Jų darbas taip pat automatiškai įtraukiamas į galutinę seanso kainą.

Kodėl verta bijoti pigios plaukų šalinimo lazeriu?

Remdamiesi aukščiau išvardintais punktais matome, kad be meistro, įrangos ir patalpų neapsieinama. Kaip kai kurie salonai sutaupo pinigų tuo pačiu metu? Deja, tik klientams.

Pirmoji akimirka, kai bandoma maksimaliai sutaupyti, yra pigūs lazerinių sistemų analogai panašiais pavadinimais arba apskritai naudojami įrenginiai, kurių dabar rinkoje yra tiek daug.

Plaukų šalinimas tokia įranga yra minimalus laiko švaistymas. Tačiau gali būti ir kitų neigiamų pasekmių – odos sudirginimas ir nudegimai dėl meistro žinių stokos ir dėl to neteisingai nustatyti jūsų odos ir plaukų spalvos parametrai.

Be to, kai kuriuose salonuose lempos, kurių eksploatavimo laikas baigėsi, laiku nekeičiamos. Nenaudokite vienkartinių paklodžių ir chalatų. Pirkite pigius gelius ir įrangos dezinfekavimo priemones. Jei eksploatacinių medžiagų ištekliai bus išnaudoti, rezultato nepasieksite, o tik veltui švaistysite savo laiką ir pinigus. Iš čia daroma išvada, kad „nebrangus plaukų šalinimas lazeriu“ yra triukas, už kurio slypi nežinomybė.

Norėdami apsisaugoti nuo tokio „sutaupymo“, paprašykite įrengimo priežiūros dienoraščio, nurodydami datas.

Į ką dar reikia atkreipti dėmesį renkantis plaukų šalinimo saloną – skaitykite medžiagą.

Kaip sutaupyti pinigų plaukų šalinimo procedūrai?

Jei naudojatės vašku ar cukrumi, sutaupysite pinigų mokėdami už plaukų šalinimo lazeriu kursą.

Be to, reguliarios šalinimo procedūros su cukraus pasta ar, pavyzdžiui, vašku, yra skausmas, skausmas ir daug daugiau skausmo. Kad ir koks sumanus būtų specialistas, tau nerūpi, kaip sakoma, „ant gyvųjų“, jie tau ištraukia plaukus. O dar prieš procedūrą plaukai turėtų ataugti kelis milimetrus, su jais reikėtų vaikščioti ir rinktis uždarus drabužius keletą dienų per mėnesį.

Nors po epiliacijos kurso kelerius metus pamirštate, kas yra įaugę plaukeliai, dirginimą dėl skutimosi, apsilankymus salone ir gailitės laiko, praleisto procedūroms, kurias galima išnaudoti malonesnėms akimirkoms. Be to, procedūra yra visiškai neskausminga.

Jūsų pasirinkimas.

Šaltinis: https://www.elektroepiliacija.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite