Išsiplėtusių kapiliarų šalinimo būdai

 

išsiplėtusių Kapiliarų Šalinimas

Ligos vystymosi priežastys vis dar nėra tiksliai aiškios. Išprovokuojantys veiksniai yra traumuojantys mechaniniai pilingai ir šveitimai, prausimasis per karštu ar per šaltu vandeniu, veido trynimas ledo kubeliais, dažnas alkoholio vartojimas. Būtina sąlyga ligos progresavimui gali būti sisteminiai hormoniniai, medžiagų apykaitos ir imuninės sistemos sutrikimai.

Kuperozė yra labai nemaloni ir „nepatogi“ problema, nes net nedidelis kraujagyslių tinklas yra aiškiai matomas ant odos ir sukelia diskomfortą. Be to, jis prastai padengtas dekoratyvine kosmetika, o tai ypač trikdo moteris. Kai liga progresuoja ir kraujagyslės pastebimai plečiasi, rožinės beveik neįmanoma paslėpti. Išsiplėtusių kapiliarų šalinimas lazeriu Kaune skaitosi vienu iš efektyviausių būdų, kurie gali padėti susitvarkyti su šia problema.

5 efektyviausi būdai

Laimei, šiuolaikiniai kosmetologijos metodai leidžia sėkmingai susidoroti su rožine. Kosmetologai ne maskuoja problemos, o atlieka kompleksinę terapiją, pašalindami išsiplėtusius kraujagysles ir sugrąžindami tolygų odos atspalvį.

Savalaikis rožinės gydymas ne tik pašalina kosmetinį defektą, bet ir leidžia atsikratyti karščio bangų ir veido paraudimo susijaudinimo, fizinio krūvio metu, staigių temperatūros pokyčių išeinant iš kambario į gatvę ir atvirkščiai.

Toliau pakalbėsime apie 6 veiksmingas procedūras, kurias gali rekomenduoti kosmetologė rožinei gydyti. Visi jie įrodė veiksmingumą gydant vorines venas. Reikėtų nepamiršti, kad kiekviena technika turi indikacijų ir kontraindikacijų, todėl poveikio būdo pasirinkimas priklauso gydytojo kompetencijai.

Nepamirškite, kad rosacea yra lėtinė liga, kurios apraiškų negalima kartą ir visiems laikams „nutrinti“ nuo veido tarsi burtų keliu. Pašalinus didelius matomus kraujagysles, reikės reguliariai lankytis pas kosmetologą, kad būtų atliekamos palaikomosios priežiūros ir gydymo procedūros.

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Lazerio spindulys tikslingai veikia kraujagyslių sieneles ir jas sulipina, pašalindamas patologinius kapiliarus, esančius paviršiniuose odos sluoksniuose. Maži kapiliarai pašalinami per vieną seansą, o didesniems kraujagyslėms ištaisyti reikės kelių specialistų vizitų. Kiekvienu atveju gydytojas parenka spinduliuotės intensyvumą, bangos ilgį ir kitus parametrus, kad efektyviausiai dirbtų su voratinklinėmis venomis.

Lazerio spinduliuotė gerai veikia esant nedideliam skaičiui išsiplėtusių kapiliarų. Lazerinės technologijos leidžia pašalinti vorines venas net tais atvejais, kai kiti metodai pasirodė neveiksmingi.

Fototerapija

Plačiajuostės impulsinės šviesos (IPL) poveikis yra geriausias būdas koreguoti kelias mažas vorines venas. Technika veikia indų šildymo ir klijavimo principu, o poveikis yra švelnesnis, palyginti su lazerio spinduliuote. Fototerapija tinka jautrią odą turintiems žmonėms, didelių veido plotų gydymui, kartu nuolatinio odos raudonio korekcijai.

Norint pasiekti gerą rezultatą, gydytojas individualiai pasirenka prietaiso nustatymus. Integruota aušinimo sistema pacientui daro procedūrą kuo patogesnę. Prireiks iki 4 seansų, kad pastebimai sušvelnintumėte rožinės apraiškas.

Fototerapija ne tik veikia išsiplėtusias kraujagysles, bet ir turi malonių priedų: ji atjaunina ir pakelia odą, sumažina paviršinių raukšlių stiprumą, šviesina amžiaus dėmes. Po procedūrų kurso pacientai pastebi visišką odos transformaciją.

Mezoterapija

Injekcinė procedūra nenaudojama kaip savarankiškas rožinės gydymo būdas, tačiau ji puikiai tinka kartu su aparatūros ir priežiūros metodais. Siekiant sumažinti kraujagyslių matomumą ir užkirsti kelią ligos progresavimui, į injekcinius kokteilius dedama vitamino C, seleno, rutino, centella Asiatica, ginkmedžio ir kitų vaistinių augalų ekstraktų. Mezoterapijos uždavinys – stiprinti kapiliarų sieneles, gerinti kraujotaką, didinti kraujagyslių elastingumą.

Mezoterapija veiksmingiausia pradinėse rožinės stadijose, kai kraujagyslių skersmuo neviršija 0,5 mm. Didesnių kapiliarų injekcijomis pašalinti nepavyks, tačiau pastebimai pagerės bendra odos būklė.

Ozono terapija

Rosacea gydymas ozonu apima deguonies ir ozono mišinio įpurškimą į pažeistus kraujagysles. Procedūra suaktyvina regeneracinius procesus, atkuria kraujagyslių sienelių elastingumą, mažina paviršinių kraujagyslių sunkumą. Triatominė deguonies modifikacija turi didelį biocheminį potencialą, todėl duoda greitą ir ilgalaikį rezultatą. Ozono terapija kompleksinėse gydymo programose sėkmingai derinama su aparatiniais metodais.

Tvarkinga veido priežiūra

Nors kosmetika negali pašalinti rožinės apraiškos, be kompetentingos kasdienės odos priežiūros neįmanoma pasiekti ilgalaikio rezultato net apsilankius pas kosmetologą. Sergantiems rožine rekomenduojama medicininė kosmetika, kuri stiprina kapiliarų sieneles, neutralizuoja laisvuosius radikalus, giliai drėkina ir maitina odą. Kraujagyslėms tonizuoti skiriami serumai ir kremai su vitaminu C, augaliniais centelių, arklių kaštonų, arnikos ekstraktais. Kraujagyslių sienelėms stiprinti galima naudoti kosmetiką su peptidais.

Jei veido odoje pastebėjote kraujagyslių „žvaigždes“, tai yra priežastis kreiptis į klinikos „belladerma.lt“ kosmetologę. Nereikėtų eksperimentuoti su medicinine kosmetika ar liaudies gynimo priemonėmis, nes netinkamai parinkta veido priežiūra gali pabloginti problemą, išprovokuoti nuolatinį paraudimą, uždegimą ir odos dirginimą.

Atvykite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, kurie diagnozuos, patvirtins rožinės buvimą ir pasiūlys efektyviausius jos gydymo būdus.

Šaltinis: belladerma.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Sveikata
Taip Pat Skaitykite
Straipsniai žurnaluose, įrašytuose į Mokslinės informacijos instituto žurnalų sąrašą (ISI)

Straipsniai žurnaluose, įrašytuose į Mokslinės informacijos instituto žurnalų sąrašą (ISI)

Ką pelningiau pirkti: dolerį ar eurą?

Ką pelningiau pirkti: dolerį ar eurą?